Prive TV

427850878
310000
4142
11.02.2012
GB

Kanali zyrtar i emisionit PRIVE në YouTube. Producente dhe prezantuese: Liberta Spahiu Gazetar: Engjëll Hamiti Montazherë: Kushtrim Ferizi Kamera në terren: Mirand Karamani Emisioni numër një i shoubizit në Kosovë e Shqipëri, çdo të diel nga ora 20:50 hap dyert për të sjell risitë nga estrada shqiptare.

priveja liberta spahiu artistet shqiptare Prive film fashion showbiz muzik kosova entertainment estrada gossip shqip albania express "liberta spahiu" klan "klan kosova" showbizz showbiz shoubiz "showbizi shqiptar" onima "onima entertainment"

Видео канала
00:01:26
60 sekonda: Artan Thaçi

60 sekonda: Artan Thaçi

Prive TV
5114 Просм.
27.11.2022
00:00:53
PRIVE - Promo - 27.11.2022 - Klan Kosova

PRIVE - Promo - 27.11.2022 - Klan Kosova

Prive TV
9241 Просм.
27.11.2022
00:01:27
PRIVE - Promo - 30.10.2022 - Klan Kosova

PRIVE - Promo - 30.10.2022 - Klan Kosova

Prive TV
88020 Просм.
29.10.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
Peixe arcando paralyzed LOLka последние события на Шри Ланке がぶ Debora Vecchi 음이 megi pojani aras challenge kisame kendall jenner makeup 貯杉 старые танки 컷툰 财运 гипноз морковь pro camilo y el alfa что такое бады Korean couple eng sub