Bora Zemani para se te nis transmetimin e programit. #shorts #borazemani #melerteflas

3572
2
84
01.10.2022
Just Olsi

Just Olsi

4377850
3380
120
03.10.2020
SK
Описание видео:

#shorts #melerteflas #donaldveshaj

Кадры из видео
Bora Zemani para se te nis transmetimin e programit. #shorts  #borazemani #melerteflas
Bora Zemani para se te nis transmetimin e programit. #shorts  #borazemani #melerteflas
Bora Zemani para se te nis transmetimin e programit. #shorts  #borazemani #melerteflas
Bora Zemani para se te nis transmetimin e programit. #shorts  #borazemani #melerteflas
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Gjenavene Mhilli
2022-10-27 11:29:51

Yll Zoti te ruj me gjith ⭐💝⭐

Что ищут прямо сейчас
bannerlord review Rusia Лёша играет живописнейшая деревенька зарубежный даркнет узбекистан пресноводные черепахи бицепс бедра 高校バスケ d aku bahagia hanya denganmu remix yeni yasamal Agar drama косметика мн замена люксу мелодрамы смотреть после встречи в Киеве швейцарский bed бро играют Moocluck
Похожие видео
01.10.2022
Romeo Veshaj & Kledi Kadiu kërcejnë vallen e Kukësit - Më lër të flas

Romeo Veshaj & Kledi Kadiu kërcejnë vallen e Kukësit - Më lër të flas

07.12.2022
#jezus #korce #shkoder #elbasan #tirana #durres #krishti #bibla #biblashqip #biblanëshqip #fjala

#jezus #korce #shkoder #elbasan #tirana #durres #krishti #bibla #biblashqip #biblanëshqip #fjala

29.10.2022
Taulant Balla meson Jim Belushi shqip

Taulant Balla meson Jim Belushi shqip

22.11.2022
Djali shqiptar: çfarë është kjo gjellë me lakna ?

Djali shqiptar: çfarë është kjo gjellë me lakna ?

07.12.2022
Best Dress To Wear in Party

Best Dress To Wear in Party

02.05.2021
Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

24.11.2022
Megi Pojani me pasodoble tek Gon Kalaja 💃

Megi Pojani me pasodoble tek Gon Kalaja 💃

28.10.2022
Flying in the sky #shorts #reels

Flying in the sky #shorts #reels

05.10.2022
Bora Donaldi duke vallzuar Mardhenia e tyre per tu marr shembull

Bora Donaldi duke vallzuar Mardhenia e tyre per tu marr shembull

02.10.2022
Bora Zemani dhe Donald Veshaj ne dasmen e Arber Hajdari...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ne dasmen e Arber Hajdari...

26.11.2022
Bes Kallaku dhe Taramelja ! 😍

Bes Kallaku dhe Taramelja ! 😍

15.01.2022
Ato që nuk u treguan brenda festës së Bora Zemanit - Përputhen Prime, 15 Janar 2022

Ato që nuk u treguan brenda festës së Bora Zemanit - Përputhen Prime, 15 Janar 2022

15.02.2022
Iliri dhe Einxhel i perkthejne Donaldit kengen e Semit|Atij i iken truri😱😱

Iliri dhe Einxhel i perkthejne Donaldit kengen e Semit|Atij i iken truri😱😱

28.07.2022
Bora Zemani jep nje sqarim per te gjithe publikun...

Bora Zemani jep nje sqarim per te gjithe publikun...

22.11.2022
Xhensila Murtezaj #xhensilamyrtezaj

Xhensila Murtezaj #xhensilamyrtezaj

07.10.2022
Dancing With The Stars Albania | Premiere Opening | Top Channel

Dancing With The Stars Albania | Premiere Opening | Top Channel

07.10.2022
Live/ Ja si e ngacmon & e mbeshtet Boren Donaldi ne prapaskene...

Live/ Ja si e ngacmon & e mbeshtet Boren Donaldi ne prapaskene...